Izvēlne
Jūsu grozs

Kāpēc gatavot pašam?

Kāpēc gatavot pašam?
Kāpēc gatavot pašam?
0.00€
  • Pieejamība: Pieejams
  • Produkta kods: 16e1d

Kosmētiku gatavot pašam ir vērtīgi, veselīgi, izdevīgi un visbeidzot arī ļoti interesanti. Ir vairāki iemesli, kāpēc to izmēģināt un varbūt iesaistīt šo nodarbi savā ikdienā, tāpat kā veselīga ēdiena gatavošanu ģimenei vai citas pašgatavotas ikdienā nepieciešamas lietas. Var vilkt daudz paralēles ar jebkuru pašu rokām radītu lietu, kā tas sīkāk izklāstīts rakstā "Pašradītas kosmētikas fenomens".

   Galvenās priekšrocības pašradītai kosmētikai ir šādas:

  Jums ir zināma KATRA pašu gatavotās kosmētikas sastāvdaļa un jūs varat pārbaudīt, kas vislabāk patīk jūsu ādai. Iesākumā labāk izmēģināt vienkāršas receptes ar nedaudz sastāvdaļām, lai ātri varētu atpazīt un izvairīties no tām sastāvdaļām, kas nav piemērotas jums. Tikai pēc tam pamazām papildināt sastāvdaļu klāstu viena produkta ietvaros.

  Jūs varat ātri reaģēt uz savas ādas vajadzībām, ja jūs jūtat, ka ir nepieciešama cita kopšanas stratēģija. Āda ir jūtīgs orgāns un reaģē gan uz temperatūras maiņām, gan gaisa mitrumu, gan stresu un hormonālajām svārstībām. Atkarībā no visa minētā ādai ir nepieciešams vai nu papildus mitrināšana, vai barošana, varbūt nomierināšana, vai intensīvāka kopšana. To visu var panākt dažādi kombinējot sastāvdaļas un aktīvās vielas.

  Augstu pievienoto vērtību pašradītai kosmētikai dod jau minētā enerģētiskā vērtība, kas industriālai iekārtu ražotai kosmētikai praktiski nepiemīt. Šo enerģētisko vērtību dod cilvēks. Katrs gatavotais produkts nes līdzi informāciju, tāpēc ir ļoti svarīgi to gatavot pašam, vai lai gatavotājs būtu zināms, pozitīvi noskaņots cilvēks.
Gatavojot kosmētiku, jūs intensīvi un kritiski analizēsiet katru kosmētikas sastāvdaļu. Tādā veidā jūs kļūstat arī par zinošiem un informētiem klientiem, kas zina labas kvalitātes kosmētikas kritērijus un arī kādas cenas vērta tā ir.

  Izdevīgi ir arī no finansiālā viedokļa, zinot dabiskās kosmētikas cenu tirgū, sev un savai ģimenei jūs varat pagatavot daudz dažādu ikdienas lietošanai nepieciešamo kosmētiku lētāk.

  Visbeidzot, tā ir unikāla, gaisīga, aizraujoša, jutekliska un līdzsvarojoša nodarbošanās. Tie ir smaržojoši augi, eļļas, hidrolāti, kas rosina fantāziju radīt ko jaunu: krēmus, losjonus, ķermeņa sviestus, ziepes, šampūnus, masāžas eļļas u.c. Prieks par pirmo izdevušos, balto, smaržīgo krēmu ir neaprakstāms. To jāizjūt un jāpiedzīvo katram pašam.

Atsausksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Slikti Labi