Izvēlne
Jūsu grozs

Citronella, ēteriskā eļļa

Citronella, ēteriskā eļļa
Citronella, ēteriskā eļļa
1.80€
  • Pieejamība: Pieejams
  • Produkta kods: 0088

Pieejamie varianti

100% tīra ēteriskā eļļa

Izcelsmes valsts: Java

INCI: Cymbopogon nardus

Ieguve: tvaika destilācija no auga.

 Citronellas ēterisko eļļu iegūst no auga, kura latīniskais nosaukums ir Cymbopogon Nardus, lapām.  Citronella nereti maldīgi tiek uzskatīta par vienu citronzāles paveidiem, taču patiesībā tā pieder pie ģerāniju dzimtas.  Tai ir saldens, svaigs, viegli noturīgs un pacilājošs aromāts.

Kosmētikā citronelllas ēteriskā eļļa būs piemērotāka taukainam ādas tipam, arī nogurušai ādai, kuru nepieciešams tonizēt un atsvaidzināt. Uzlabo ādas toni, padarot ādu gludāku. Samazina poras. Palīdz aknes skartai ādai. Matu kopšanā tā palīdzēs matiem pret taukošanos, padarīs matus gludākus un mīkstākus, un palīdzēs tikt galā ar „nepaklausīgiem” matiem.

Pielietojums veselībai un sadzīvē. Citronella ir spēcīgs palīglīdzeklis gadījumos ar šķidruma aizturi. Tā nodrošina ūdens līdzsvaru organismā. Tās sildošā iedarbība piešķir tai pretsāpju un atslābinošas īpašības vēdera muskuļu krampju gadījumā. Atvieglo arī cita veida sāpes un spazmas. Tai ir spēcīgas organismu attīrošas īpašības, tādēļ citronella ir labs līdzeklis pret osteoartrītu un reimatisko artrītu. Šādam nolūkam tā jau sen tikusi izmantota ķīniešu medicīnā.

Citronellas ēteriskā eļļa plaši tiek izmantota insektu atbaidīšanai.

Enerģētiskā iedarbība. Citronellas ēteriskā eļļa attīra prātu un uzmundrina, palīdzot izrauties no nospiestības un depresijas. Tā ir saistīta ar sauli. Citronella darbojas kā antidepresants. Uzlabo garastāvokli. Citronella palīdz atbrīvot nosodījuma, neuzticēšanās enerģiju, kas rada dusmas, vilšanos, nošķirtības sajūtu. Šī eļļa iedveš uzticēšanās un vienotības sajūtu ar pirmsākumu. Tas palīdz cilvēkiem pieņemt sevi un dzīves dāvāto. Tā mums liek izvērtēt lietas, kas mūs kaitina dziļākā līmenī. To darot, varam ieraudzīt, ka tās ir lietas attiecībā uz kurām mums jābūt pieņemošākiem pret citiem, lai mēs spētu vairāk pieņemt paši sevi. 

Atsausksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Slikti Labi