Izvēlne
Jūsu grozs

Ciprese, ēteriskā eļļa

Ciprese, ēteriskā eļļa
Ciprese, ēteriskā eļļa
2.25€
  • Pieejamība: Pieejams
  • Produkta kods: 0014

Pieejamie varianti

100% tīra ēteriskā eļļa

INCI: Cupressus Semper Virens

Izcelsmes valsts: Francija

Ieguve: destilācija no auga lapas

Cipreses ēterisko eļļu iegūst destilācijas procesā no mūžzaļā koka skujām. Ciprese ir izplatīts augs Dienvideiropā, arī Ziemeļāfrikā un Ziemeļamerikā.

Kosmētikā piemērotāka taukainai un problemātiskai ādai. Cipresei ir savelkoša iedarbība. Tā padara ādu tvirtāku. Tā mazinās rētaudus, arī aknes rezultātā radušos.

Iedarbība uz veselību, pielietojums sadzīvē: stiprina muskuļus nagus un zobu smaganas. Veicina asinsriti un stiprina kapilāru sieniņas. Sekmē limfas plūsmu, mazina celulītu. Lielisks līdzeklis pret visa veida spazmām – elpošanas sistēmā, vēdera rajonā, muskuļu sāpēm un krampjiem, kā arī reimatisma sāpēm. ļoti labi palīdz problemātisku menstruāciju gadījumā. Palīdz pret varikozām vēnām. Šim nolūkam to var izmantot kombinācijā ar muskatsalviju, citronu un ģerāniju. Kombinācija ar salmeni tā lieliski iedarbosies pret muskuļu un locītavu sāpēm.

Enerģētiskā iedarbība. Cipreses ēteriskajai eļļai ir ļoti dziļa enerģētiskā iedarbība. Cipreses viegli mūžzaļais aromāts rada drošības un stabilitātes sajūtu. Tajā pašā laikā cipreses spēja veicināt asinsriti un prānas enerģijas kustību rada pārmaiņas reālajā dzīvē. Cipreses pamatuzdevums smalkajā līmenī ir palīdzēt iekustināt un pieņemt arī sarežģītas iekšējas un ārējas pārmaiņas. 

Atsausksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Slikti Labi