Izvēlne
Jūsu grozs

Gamma orizanols

Gamma orizanols
Gamma orizanols
3.30€
  • Pieejamība: Pieejams
  • Produkta kods: 0760

Pieejamie varianti

 Gamma orizanols

INCI: Gamma - Oryzanol
 
Gamma orizanols (Gamma - Oryzanol) ir balts līdz bāli dzeltens, kristālisks pulveris bez smaržas. 98% tīra pulvera satur esterificētus ferula skābes fitosterolus no asnu un kliju eļļas un rīsu asnu eļļas.

Iedarbība un pielietojums kosmētikā
Gamma orizanols uzrāda dabiskas UVA un UVB absorbcijas īpašības, kas ir lieliska piedeva dabiskai saules aizsargkosmētikai. Šī tā sauktā sekundārā aizsardzība nav ietverama vienā konkrētā aizsargfaktorā, bet gan bāzējas uz saules staru izraisītu deģeneratīvu bojājumu novēršanu elastīgajās un kalogēnajās šķiedrās.
 Gamma orizanols darbojas kā antioksidants kombinācijā ar tokoferolu un askorbīnpalmitātu. Tā izmantošana primāri fokusējas uz nobriedušas ādas kopšanu - izcila aktīvā viela pret priekšlaicīgu saules ietekmes veicinātu ādas novecošanos.  Labi piemērots ādas kopšanas līdzekļos, kas paredzēti lietošanai pēc sauļošanās vai ilgstoši uzturoties saulē, matu kopšanas losjonos, lūpu krāsās un balzāmos.
 Gamma orizanolu izkausē tauku fāzē. Nepieciešamais tā daudzums ir 0,5 līdz 2,5 %. Gamma orizanols ir efektīvs komponents arī eļļu stabilizēšanā ar polinepiesātinātajām taukskābēm.

Kaut gan tā kušanas temperatūra ir apmēram 135 - 154 grādi, tas izšķīst 70-80 grādu karstā tauku fāzē. Atdziestot gamma orizanols neizkristalizējas un to var izmantot eļļas gēlos. Vislabāk Gamma orizanolu izkausēt četrkārtīgā stabilas eļļas daudzumā, pirms tā tiek papildināta ar citiem lipīdiem.

Vairāk lasīt šeit.

Atsausksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Slikti Labi