Izvēlne
Jūsu grozs

Vairumtirdzniecība

Sadarbība un Vairumtirdzniecība

Calendula vienmēr priecājas sadarboties, ar dažādiem partneriem veidojot ilgstošas un draudzīgas attiecības. Mēs nekonkurējam, mēs vēlamies līdzvērtīgi sadarboties, jo kopā vienmēr vieglāk. 

Vairumtirdzniecībā mēs piedāvājam šādas preču grupas:

izejvielas un darbarīkus kosmētikas pagatavošanai - ēteriskās eļļas, bāzes eļļas, augu sviestus un vaskus, citas kosmētikas sākvielas, trauciņus un darbarīkus.

Dažādus kaltētus augus, arī tādus, kas nav šobrīd mūsu sortimentā, tāpēc jautājiet.

Kanēļa čībiņas un kanēļu pēdiņas  

Ar ko mēs līdz šim esam sadarbojušies:

SPA, kosmētikas un masāžas un veselības centri, kas saviem klientiem piedāvā dažādas dabīgas un veselīgas procedūras vai nodrošina iespēju procedūrās izmantoto iegādāties arī lietošanai mājas. 

Veikaliem un bodītēm, kas savā sortimentā izvēlas dabīgus produktus veselībai, skaistumam, pirtij un saunai, jogai un meditācijai, arī tādiem, kas piedāvā dažādas interesantas un praktiskas dāvaniņas. 

Ar dažādiem individuāliem speciālistiem - masieriem, kosmetologiem, SPA speciālistiem, manikīra/pedikīra meistariem, pirtniekiem, jogas un meditācijias skolotājiem, aromterapijas speciālistiem u.c., kas savā darbā ar klientiem izmanto dabīgās izejvielas.

Dažādiem macību centriem, dāmu un sieviešu klubiņiem, radošām skolām, kas vēlas saviem apmeklētājiem vai domu biedriem noorganizēt radošas kosmētikas darbnīcas, par dažādām tēmām. 

Ja Tev ir kāda doma vai vēlēšanās ar mums sadarboties, raksti vai zvani tieši man, Laurai Bāliņai: 26321109, laura@calendula.lv, lai uzzinātu mūsu vairumtirdzniecības cenu piedāvājumu partneriem un sadarbības nosacījumus.

Gaidīšu Tavu zvanu un priecāšos, ja varēšu līdzēt un mums kopā izdosies veidot jaunu sadarbību! :)