Izvēlne
Jūsu grozs

Sucrose Cocoate

Sucrose Cocoate
Sucrose Cocoate
0.00€
  • Pieejamība: Pieejams
  • Produkta kods: 5b279

INCI Sucrose Cocoate

 

Sanftīns ir ļoti maigs, ekoloģiski sertificēts tensīds, kas tiek izgatavots no kokosa eļļas taukskābēm un cukurbiešu cukura. Sanftīns ir nopērkams baltas pastas veidā, kam ir izteikta smarža. Tā pH vērtība ir apmēram 7. Pateicoties augstajam mazgājošo substanču saturam, šo amfotensīdu nav nepieciešams konservēt.

Sanftīns ir amfotērs tensīds un satur 65% mazgājošo substanču (WAS).

Sanftīns kopā ar citiem tensīdiem kā ko-tensīdu izmanto šampūnos, intīmās kopšanas losjonos un dušas želejās. Kā amfotērais tensīds Sanftīns mazina elektrostatisko matu uzlādēšanos un iedarbojas kā maigāk tīroša piedeva ādas kopšanas preparātos, piemēram, tīrošie pieniņi vai dušas krēmi. Dažkārt Sanftīnu izmanto kā emulģējošu komponentu emulsijās. Sanftīns tiek augstu novērtēts ne tikai tā maiguma dēļ, bet arī dēļ tā spējas mazināt citu tensīdu iedarbību, tā mitrinošām un kopjošām īpašībām. Tā specifiskā smarža nepieciešamās devās, kas ir nelielas, ir pieņemama.

·      Maigos, mitrinošos šampūnos Sanftīnu var izmantot kā ko-tensīdu 1.5%.

·   Šampūnos, kas paredzēti smalkiem matiem un matiem, kas ātri taukojas, Sanftīnu vajadzētu pievienot ne vairāk kā 0.5%, jo tas uz matiem iedarbojas noslogojoši.

·      Tīrošajiem preparātiem, kas paredzēti sejas kopšanai, Sanftīns ir piemērots kā vienīgais un maigākais tensīds. Nepieciešamais daudzums 0.5%.

·      Maigās dušās želejās, mazgāšanās losjonos un vannas putās Sanftīnu var pievienot 3-4%. Ļoti maigas formulas iegūsiet kombinācijā ar kokosa betaīnu. Otrs pamatojums, kāpēc lielāka Sanftīna deva netiek pievienota, ir tāds, ka Sanftīns lielākā devā iedarbojas kā šķīdinātājs, jo pH vērtība atbilstoši ādas panesamībai ir nedaudz skāba.

Pirms apstrādāšanas Sanftīnu ir jāuzsilda, tas sašķidrinās pie kāpjošas temperatūras un labi sajaucas ar citiem komponentiem. Sanftīnu nevajadzētu uzsildīt vairāk par 60 grādiem.

Mazgājošā substance: 65 %

Tenzīda grupa: amfotērs

Deva: 0,5 – 5 % gala produktā

Atsausksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Slikti Labi