Alvejas koncentrāts (10:1)
INCI:  Aloe Barbadensis Gel,

Sodium Benzoate,Citric Acid, Potasium Sorbate

 


Alvejas koncentrātam kondensācijas procesā ir 10-kārtīgi samazināts ūdens daudzums. Tas ir šķidrums ar tipisku alvejas aromātu. Koncentrāts ir konservēts ar maigiem konserventiem benzoskābi un kālija sorbītu.

Iedarbība: alveja satur daudz dažādu vērtīgu vielu, minerālvielas (kalciju, magniju, cinku, selēnu), vitamīnus, aminoskābes. Svarīga viela ir acemanāns, kas ir viena no organisma pamata uzturvielām, īpaša cukura forma. Acemanāns atbild par organisma vielmaiņas procesiem šūnu līmenī. Tas aizsargā šūnu membrānas un iedarbojas antibakteriāli, tam ir antivīrusu iedarbība. Alveja uz ādu iedarbojas ļoti pozitīvi, tā piesaista mitrumu, paātrina jaunu šūnu veidošanos, mazina iekaisuma procesus, ir atvēsinoša un niezi mazinoša iedarbība. Atzīta kā ļoti labi panesama viela visiem ādas tipiem arī īpaši jūtīgām ādām.

Pielietojums: lieto visos ūdeni saturošos kosmētikas produktos. Sausai, dehidrētai ādai, sasprēgājušai un nelīdzenai ādai, saules kosmētikā, sausiem, trausliem matiem, lūpu kopšanā, dziednieciskās ziedēs ādas bojājumiem, ķermeņa tonikos.

Devas: 1-5%


News


Jun
18
Jauna informācija sadaļā "Saules iedarbība uz ādu".

Jun
18
Jauna informācija sadaļā "Sauļojies droši un dabiski".

Mar
8
Jauna informācija sadaļā "Veselība".

May
28
Pievienota jauna sadaļa "Melno ķimeņu eļļa suņiem".

Seko Mums:
Pierakstīties jaunumiem:
Jūsu E-pasts:


Sadarbības Partneri:
Rudra