I
 
 
 
 

 
Individuāls Aromatests
 
 
Individuālais Aromatests palīdz atrast tieši tās ēteriskās eļļas, kas Tev nepieciešamas un piemērotas tagad.
 
Testa laikā pēc kārtas smaržojot ap 50 dažādas ēteriskās eļļas, no dažādām ēterisko eļļu grupām, tiek iedarbināti zemapziņas un apziņas savstarpējie procesi un pēc vienkāršu sajūtu impulsiem cilvēks pats norāda uz šī brīža dzīves situācijām un vajadzībām. Testa rezultātā tiek izvēlētas 3 visaktuālākās ēteriskās eļļas, kuras zemapziņa norādījusi kā vispiemērotākās un nepieciešamākās tuvāko 2 mēnešu laikā ikdienas gaitu un situāciju atbalstam un risināšanai. Tās atspoguļo Tavu, šī brīža emocionālo un garastāvokli – caur vienkāršu „patiku” vai „nepatiku” pret tām un to ēterisko eļļu aromāts kuri nepatika šodien, jo nav aktuāls šim brīdim, var būt patīkams pēc kāda laika, kad būs Tev nepieciešams Tās kļūst kā ikdienas līdzgaitnieces palīdzot līdzsvaroties, harmonizēties, izprast, nokoncentrēties, atslābināties, iedziļināties, aizdomāties utt. – atkarībā kas katram šajā dzīves posmā visa aktuālākais, lai vieglāk un līganāk risinātos esošās un tuvākās situācijas soli pa solim.
 
Pēc Aromatesta tiek veikta īsa analīze, lai pārrunātu un kopīgi izprastu rezultātus, kādi ir šī brīža aktuālās vajadzības vai jautājumi, kurus izvēlētās ēteriskās eļļas var palīdzēt risināt.
Aromterapeitiski lielākas efektivitātes iegūšanai šīs individuālās ēteriskās eļļas ieteicams izmantot regulāri, vairākas reizes dienā – gan ar līdzi saņemto maisījumu, gan ikdienas pašu gatavotajā, dabīgajā kosmētikā (krēmos, losjonos, ķermeņa un sejas eļļās un sviestos), gan individuālajās smaržās, gan dabīgajos telpu un gaisa aromatizētājos, ko visu par papildus samaksu būs iespēja pēc testa veikšanas pasūtīt un arī uzvietas iegādāties.
 
Aromtestu veic individuāli 1:1, bet to var veikt arī nelielās grupās no 3 līdz 5 cilvēkiem.
 
 
Speciāliste: Laura Bāliņa
Testa ilgums:  1-1,5 stundas.
Pieteikšanās un papildus informācija - 26321109.
 
 
 
 

 

 

News

Mar
8
Jauna informācija sadaļā "Veselība".

May
28
Pievienota jauna sadaļa "Melno ķimeņu eļļa suņiem".

May
28
Jauna informācija sadaļā "Mājdzivnieku kopšanai".

May
28
Pievienota jauna sadaļa "Nīma eļļa zirgiem".

Sep
24
Jauna informācija sadaļā "Priekšzinātājiem".

Seko Mums:
Pierakstīties jaunumiem:
Jūsu E-pasts:


Sadarbības Partneri:
Rudra