Noderīga informācija par kosmētikas gatavošanu un izejvielām:

vācu valodā

www.olionatura.de Viena no labākajām un profesionālākajām informatīvajām mājaslapām dabiskas kosmētikas gatavošanā visā Vācvalodīgo mājaslapu vidū. Tajā ir izsmeļoša informācija gan par ādas uzbūvi, izejvielu iedarbību uz ādu, unikāli, smalki apraksti par dažādām izejvielām, to ietekmi un iedarbību uz ādu. Eļļu apraksti un to kombinēšanas iespējas. Bagātīgs forums ar daudz ierosmēm labi pārbaudītu receptūru veidošanā.

www.naturseife.de Pilnvērtīgākā, plašākā informācija par ziepju gatavošanu no pašiem pamatiem. Daudz aprakstu un ieteikumu sastāvdaļu kombinēšanā, krāsu un aromātu izvēlē, kā arī dažādu gatavošanas tehniku aprakti. Arī ļoti labs forums ar zinošu pieredzējušu ziepju vārītāju komentāriem, ieteikumiem, idejām viņu darbiem.Citas jaukas, dabiskas lietas

 
www.starkaligzda.lv  Dabisku dzemdību un ģimenes atbalsta centrs pašā Rīgas viducī. Tur var iegūt augstas klases profesionālo palīdzību savienojumā ar dziļu izpratni, smalkjūtību un mīļu attieksmi. 

www.ziedu-energija.lv Baha Ziedu terapija nu jau arī Latvijā. Baha ziedi palīdz pārvarēt dzīves grūtības un mainīties, atgūt iekšējo mieru, laimes izjūtu un labu veselību. 
 

www.gimenes-supulis.lv Biedrība, kura apvieno pašaizliedzību, neatlaidību un mīlestību palīdzot pamestām grūtniecēm un jaunajām māmiņām, kā arī veicina veselīgu, saliedētu ģimeņu veidošanos no pašiem pirmsākumiem, kad bērniņš - ģimenes lielākais dārgums vēl tikai tiek plānots un gaidīts. 


News

Mar
8
Jauna informācija sadaļā "Veselība".

May
28
Pievienota jauna sadaļa "Melno ķimeņu eļļa suņiem".

May
28
Jauna informācija sadaļā "Mājdzivnieku kopšanai".

May
28
Pievienota jauna sadaļa "Nīma eļļa zirgiem".

Sep
24
Jauna informācija sadaļā "Priekšzinātājiem".

Seko Mums:
Pierakstīties jaunumiem:
Jūsu E-pasts:


Sadarbības Partneri:
Rudra