Saaukstēšanās, elpceļu iekaisums, klepus...

Ēteriskās eļļas pie šāda veida simptomiem.  

   

 

 

 

 

 

Aiz durvīm jau jūtama ziema, kas nāk ar baltu sniedziņu, gan ar brāzmainiem lietiem un aukstiem vējiem. Šis ir laiks, kad visbiežāk mūs apciemo gripa, saaukstēšanās un elpceļu slimības.

Viens no senākajiem ārstniecības līdzekļiem ir ēteriskās eļļas, ko radījusi māte daba. Tās ir augu aromāts ar koncentrētu un iedarbīgu ķīmisko vielu sastāvu, kas atrodas augu saknēs, ziedos, mizā, lapās, kātos, koksnē.

Ēteriskās eļļas ir efektīvs pretvīrusu, pretiekaisuma un pretsāpju līdzeklis un lietojamas nelielos daudzumos, sajauktas kopā ar bāzes eļļu. Pētījumi rāda, ka cilvēki, kuri gripas laikā izmanto aromterapiju, atgūstas no slimības ātrāk.

 

Kādas ēteriskās eļļas konkrētām slimībām ir vajadzīgas, kad tās lietot un kādās proporcijās ar mums dalīsies savās zināšanās un bagātīgā pieredzē mūsu iemīļotā Gundegas Purmales kundze.

 

Gundega Purmale docētāja Rīgas Stradiņa universitātē,  fitoterapeite, bioenerģētikas un astromedicīnas speciāliste. 

 

 

Seminārs notiks

Calendulas telpās, Rīgā, Pērnavas ielā 5, 2.stāvs

Dalības maksa: 

 

Lūgums pieteikties laicīgi. Vietu skaits ierobežots, pieteikšanās zvanot pa tālruni 27453303, 26526820 vai rakstot uz e-pastu olga@calendula.lv

 

 

 

 

 

 

 

 

Ēteriskās eļļas mājas aptieciņā

 

 

Par ēterisko eļļu iedarbību uz organismu un veselību cilvēce zināja jau sirmā senatnē. No tiem laikiem cilvēce uzkrājusi plašu pieredzi par ārstniecisko augu aromātu spēku, par brīnumaino zāļu smaržu iedarbību.

Šajā nodarbībā tiks sniegti pavisam praktiski, vienkārši, bet ļoti efektīvi ieteikumi,  kā ēteriskās eļļas izmantot ikdienas veselības uzlabošanai – vīrusu un gripas infekciju profilaksei un ārstēšanai, klepus, iesnu, galvas sāpju, kaulu un locītavu sāpju gadījumos ārstēšanai u.c. veselības problēmu atrisināšanai.

 

Nodarbības laiks tiks precizēts

News

Mar
8
Jauna informācija sadaļā "Veselība".

May
28
Pievienota jauna sadaļa "Melno ķimeņu eļļa suņiem".

May
28
Jauna informācija sadaļā "Mājdzivnieku kopšanai".

May
28
Pievienota jauna sadaļa "Nīma eļļa zirgiem".

Sep
24
Jauna informācija sadaļā "Priekšzinātājiem".

Seko Mums:
Pierakstīties jaunumiem:
Jūsu E-pasts:


Sadarbības Partneri:
Rudra