Melno ķimeņu eļļa suņiem.

Melno ķimeņu eļļa suņu kopšanai - imunitātei, skaistumam, pret alerģijām, blusām un ērcēm.

 

 

Auksti spiesta melno ķimeņu eļļa ir ļoti vērtīga suņu veselībā. Šī eļļa, ko iegūst ar aukstās spiešanas metodi no melnajām sēklām gādā par veselu, spīdīgu spalvu un darbojas kā dabīgs līdzeklis ērču un blusu atbaidīšanai. Īpaši laba alternatīva tā ir tiem dzīvniekiem, kuri slikti panes ķīmiskos preperātus. Efektivitātes nodrošināšanai svarīga ir labas kvalitātes auksti spiestā melno ķimeņu eļļa!


Melno ķimeņu eļļu var lietot gan ārīgi gan iekšķīgi kā pārtikas piedevu. Ērču aktivitātes laikā vēlams izmantot abas metodes. Regulāri lietojot iekšķīgi vienu reizi dienā pie barības pievienojot melno ķimeņu eļļu, tās sastāvā esošās ēteriskās eļļas ļoti minimālā koncentrācijā nokļūst asinsritē un arī ādas slāņos. Šis aromāts, kas ar cilvēka ožu nav sajūtams, bet ir pietiekošs, lai atbaidītu ērces un blusas.


Melno ķimeņu eļļa nav paredzēta gadījumiem, kad spalva jau ir pilna ar blusām, bet gan profilaktiski. Melno ķimeņu eļļas sastāvā ir neaizstājamās taukskābes, vitamīnus un ēterisko eļļu, kas nepieciešamas imūnsistēmai, kā arī alerģiju, ādas un spalvu problēmu risināšanai. Kā arī tai ir lieliskas elpošanas ceļu atveseļojošas un organismu spēcinošas īpašības.

 

 

 

 

Stiprina imūnsistēmu 

 

 

Gadās, kad suņiem parādās alerģiskas elpošanas ceļu saslimšanas vai klepu, kuras izraisa pārtikas putekļi, ērcītes vai ziedputekšņi. Šos simptomus izraisa sakāpināta imūnsistēmas reakcija, kura tiek izlīdzsvarota pateicoties melnajā ķimeņu eļļas sastāvā esošajam prostaglandīnam, tādējādi likvidējot alerģisko kairinājumu.

 

 

 

 

 

Insektu atbaidīšanai.

Regulāra melno ķimeņu eļļas pievienošana pie suņu ikdienas pārtikas nodrošina efektīgu blusu un ērču profilaksi. Pilnīgi pietiek ik dienas pie suņa pārtikas pievienot dažus pilienus (atkarībā no suņa svara) melno ķimeņu eļļu, ka parazitējošie insekti (blusas un ērces) turēsies no mājas mīluļa pa gabalu. Šīs eļļas pievienošana ikdienas pārtikai uzlabo arī tās kvalitāti un pasargā no nevēlamām baktērijām un sēnītēm.

 

 

 

 

 

Suņa skaistumam.

Melno ķimeņu eļļu var izmantot arī spalvas kopšanai. Dažas pilītes eļļas vienmērīgi uzklāt uz suņu ķemmējamās birstes un rūpīgi un regulāri ķemmējot spalvu tā kļūs zīdaini mīksta un dabīgi mirdzoša. Šāda suņa spalvas apstrāde ar melno ķimeņu eļļu svarīga arī aktīvajā ērču periodā, jo palīdz papildus aizsargāt no ērcēm.

Melno ķimeņu eļļa labi dziedē arī mazas brūcītes un mazina niezi, ja ir insektu kodumi, tad tīrā veidā

 

 

Lietošanas devas:


Iekšķīgi – apm. 10 kg sunim 4-6 pil. melno ķimeņu eļļas jeb apm. 0.5 ml ikdienas pie pārtikas. Attiecīgi smagākiem vairāk, vieglākiem – mazāk.
Iegādāties to iespējams šeit.
 
 

Uzmanību!

Melno ķimeņu eļļu nedrīkst lietot kaķiem, jo pēdējie pētījumi pierādījuši, ka kaķu aknas nespēj pārstrādāt ēteriskās eļļas!!!

 

 

Atsauksmes pēc Vācijas suņumīļu pieredzes:


„Lietoju šo eļļu savam sunim jau 3 mēnešus, vēlējos dēļ ērcēm to viņam dot. Bet esmu secinājusi ko tādu, kas mani reāli pārsteidza. Man ir tāds suns, kas ir alerģisks pret ļoti daudzko. Ēdiena es vēl varu ietekmēt, bet alerģiju pret zāli nekādi. Kopš Mailo katru dienu saņem šo eļļu ne viņa āda ir apsārtusi, nedz arī viņš laizās līdz jēlumam. Es esmu sajūsmā. Negribēju tam ticēt un pārstāju viņam dot eļļu un tiklīdz to izdarīju viņš atkal sāka kā traks sevi laizīt. Tiklīdz atkal saņēma eļļu, tā viņš nomierinājās un vairs nelaizās. Tagad mans suns var dzīvot bez stiprām zālēm un baudīt savu dzīvi, tas ir kolosāli.”

 

„Jā, manam sunim tas tiešām palīdz, lietoju eļļu jau divus gadus un nav bijušas nevienas ērces.”

 

„Es lietoju savam sunim šo eļļu jau 2 nedēļās. Pirmo nedēļu to papildus izmantoju arī ārīgi, jo vēl divas ērces bija piesūkušās (man ir 6 suņi). Nevienas ērces vairs. Šobrīd vairs ārīgi nelieku, tikai iekšķīgi. Arī blusām nepatīk tā eļļa.”

 

„Arī mēs jau 4 nedēļas veicam paštestus ar saviem 4 suņiem. Divi suņi ir tīri no ērcēm, vienam visā šajā laikā bija 3 ērces un vienam tikai viena ērce. Nelietojot eļļu, parasti bija ap 8 ērcēm dienā. Lietojot sintētiskus preparātus, kucītēm parādījās alerģija un nieze. Lietojot melno ķimeņu eļļu, suņiem   nav novērota nepanesība. Lai gan eļļas smarža ir samērā spēcīga un suņi izvairās ēst, es nedaudz iemaisīju eļļu kaķu barībā un tad viņi ēda.”

 

 

 

News

Mar
8
Jauna informācija sadaļā "Veselība".

May
28
Pievienota jauna sadaļa "Melno ķimeņu eļļa suņiem".

May
28
Jauna informācija sadaļā "Mājdzivnieku kopšanai".

May
28
Pievienota jauna sadaļa "Nīma eļļa zirgiem".

Sep
24
Jauna informācija sadaļā "Priekšzinātājiem".

Seko Mums:
Pierakstīties jaunumiem:
Jūsu E-pasts:


Sadarbības Partneri:
Rudra