Izvēlne
Jūsu grozs

Dušas/Vannas rituāli

Dušas/Vannas rituāli

Iepriecini sevi un savus mīļos ar īpašu un dabisku vannu!

Ūdens vannā nomierina, atjauno, līdzsvaro un attīra gan fiziski, gan enerģētiski. Papildinot vannošanos ar tīrām dabas veltēm, uguntiņu, ēterisko eļļu un piemeklējot sev tīkamu mūziku, rezultāts būs daudz efektīvāks un patīkamāks.

Komplektam pievienotā ēteriskā eļļa atbrīvos un nomierinās prātu no domu spieta, palīdzēs uzņemt maksimāli daudz papildus pozitīvas dzīvības enerģijas un atbrīvoties no liekā stresa.

Svecītes uguntiņa nomierinās garu un radīs pasargātības un mājīguma sajūtu, attīrot apkārtējo telpu no liekā saspringuma.

Augi, māli un sviestiņi palīdzēs fiziskajam ķermenim justies možam, apmīļotam un labi attīrītam. Tie ietaupīs arī enerģiju, ko organisms patērē, sevi atbrīvojot no ķīmiskajām vielām, kas ir daudzos attīrošos līdzekļos.

Komplekti iepakoti ērtā, baltā kastītē, kas rotāta ar pieskaņotas krāsas dāvanu lentu. Kastītes iekšpusē ieteikumi komplekta sastāvdaļu lietošanai, kā arī to iedarbība.

  Drosminieka vannaKomplekts zēniem Dabiski jautra vannošanās Komplekta sastāvdaļas un to iedarbība Ēteriskā eļļa „Miedziņš” – palīdz nomierināties pēc dienas iespaidiem un sagatavoties nakts mieram. Atslābina un  noņem saspringumu. Sastāvā: lavandas, spikenarda, tangerīna u..
10.50€
Feju princeses vanna Komplekts meitenēm  Dabiski jautra vannošanās Komplekta sastāvdaļas un to iedarbība Ēteriskā eļļa "Miedziņš" – palīdz nomierināties pēc dienas iespaidiem un sagatavoties nakts mieram. Atslābina un  noņem saspringumu..
10.50€
Koķetais dušas baudījums Komplekts visforšākajai Dabiski atraisoša dušošanās Komplekta sastāvdaļas un to iedarbība Biomasas tējas svecītes – veselīgas un pilnīgi dabīgas svecītes, kas ar savu liesmiņu ienes telpā mieru un mājīgumu. Biomasas svecī..
14.90€
Mazā eņģelīša vanniņa Komplekts bērniņiem Dabiski maiga un nomierinoša vannošanās Komplekta sastāvdaļas un to iedarbība Ēteriskā eļļa „Miedziņš” – palīdz nomierināties pēc dienas iespaidiem, sagatavoties nakts mieram, atslābina un noņem saspring..
11.30€
Mīlas intriga vannā Komplekts abiem... Dabiski romantiska vannošanās Komplekta sastāvdaļas un to iedarbība: Biomasas tējas svecīte – veselīga un pilnīgi dabīga svecīte, kas ar savu liesmiņu ienes telpā mieru un mājīgumu. Biomasas svecīte deg mierīgi, nekvēp un izdeg pilnībā. ..
12.85€
Parādīt 1 līdz 5 no 5 (lapuses: 1)