Izvēlne
Jūsu grozs

Avokadīns

Avokadīns
Avokadīns
3.00€
  • Pieejamība: Pieejams
  • Produkta kods: 0701

Pieejamie varianti

Avokadīns

INCI: Avocado Oil Unsaponifiables

 Avokadīns ir Avokādo eļļas nepārziepjojamās daļiņas. Nepārziepjojamās daļiņas ir ķīmiska procesa rezultāts: izgatavojot ziepes tiek „pārziepjoti” tauki (augu eļļas un augu sviesti) ar sārmiem (piemēram,  NaOH - nātrija sārmu).

Avokadīns jāuzglabā 15-25 grādu temperatūrā. Uzglabājot vēsākā vietā, fitosteroli izkristalizējas, savukārt, uzglabājot siltākā vietā nekā norādīts, eļļa var sadalīties. Taču uzkarsējot un apmaisot atkal tiek iegūta viendabīga masa.

Avokadīns saglabā savu stabilitāti un to var uzglabāt vismaz gadu.
 
Kosmētiskais pielietojums

Avokadīnu augstu novērtē sausas, neirodermiskas ādas kopšanas līdzekļos, kā arī produktos, kas paredzēti lietošanai pēc sauļošanās. Pētījumi pierādīja, ka nepārziepjojamās daļiņas ievērojami paaugstina ādas elastību, mazinās UVB starojuma izraisītās iritācijas un var paaugstināties šķīstošā un nešķīstošā kalogēna saturs. Receptēs mazina tenzīdu un UV filtru iritatīvo iedarbību. 
 
Apstrādāšana
 Tā kā Avokadīns ir koncentrēts produkts, pietiek ar nelielu daudzumu, lai īsā laikā sasniegtu redzamus rezultātus. Hidrodispersijas gēlam pietiek ar 0,5- 1% Avokadīna, emulsijām 1-2%. Ražotājs iesaka 2- 10%. Izkausējiet Avokadīnu ar citām eļļām. Avokadīna sterola daļiņām ir nepieciešama augstāka temperatūra kā citiem lipīdu komponentiem ar zemāku kušanas temperatūru.

Mazās devās tas iedarbojas atjaunojoši, nav lipīgs un lēni iesūcas ādā. Lielākās devās (ap 2%, atkarībā no formulas) var veidot uz ādas plēvīti radot noslogotas ādas sajūtu.
 

Vairāk lasīt šeit.

Atsausksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Slikti Labi