Izvēlne
Jūsu grozs

Mīlas intriga vannā

Mīlas intriga vannā
Mīlas intriga vannā
Mīlas intriga vannā
Mīlas intriga vannā
Mīlas intriga vannā
Mīlas intriga vannā
Mīlas intriga vannā
Mīlas intriga vannā
Mīlas intriga vannā
Mīlas intriga vannā
Mīlas intriga vannā
12.85€
  • Pieejamība: Pieejams
  • Produkta kods: 1026

Pieejamie varianti

Mīlas intriga vannā

Komplekts abiem...
Dabiski romantiska vannošanās
Komplekta sastāvdaļas un to iedarbība:
Biomasas tējas svecīte – veselīga un pilnīgi dabīga svecīte, kas ar savu liesmiņu ienes telpā mieru un mājīgumu. Biomasas svecīte deg mierīgi, nekvēp un izdeg pilnībā.

Ēteriskā eļļa „Erotizējoša” sastāvā esošās ēteriskās eļļas palīdz atslābināties, harmonizēties un izgaisināt dienas rūpes. Tās nomierina prātu un palīdz ļauties mirkļa burvībai. Izvēlētais sastāvs stimulē asinsriti un palīdz emocionāli izjust savu seksualitāti. Sastavā 
ēterisko eļļu maisījums: jasmīns, romiešu kumelīte, davana, kanēlis, lavanda, pačūlija, mandarīns, vīraks, apelsīns, ciedrs, Ilan-Ilang, ģerānija, bergamotte.

Piena pulverispadara ādu zīdainu un rada viegluma sajūtu. Pirms pievienošanas vannai to iemaisa nelielā daudzumā silta ūdens. Vienai vannai izmanto pusi komplektam pievienotā piena.

Plastmasas trauciņš ar mentīti
ērtai piena pulvera sajaukšanai pirms pievienošanas pie vannas.

Rožu ziedlapiņas rada romantisku, vieglprātīgu un maigu noskaņu, ļauj justies īpašiem un skaistiem. Pieberiet pie vannas līdz pat pusei no komplektā esošajām ziedlapiņām, vai tik, cik ir vēlēšanās.

Kakao sviestsmīkstina un pabaro ādu, padara to maigi zīdainu.

Masāžas eļļatās sastāvā ir vīnogu kauliņu un kokosa eļļa. Ir ideāli piemērota mīlas rotaļām, jo labi slīd un tai ir lubricējoša iedarbība, ko droši var izmantot arī intīmajās zonās.

Katram komplektam pievienoti vannošanās ieteikumi soli pa solim. Lūk ieskats "Mīlas intrigas" vannošanās aprakstā:

"Intriģējošas vannošanās ieteikumi...
Gatavojot vannu partnerim kā pārsteigumu, atcerieties viņai/-am pateikt, lai noskaņojas „Mīlas intrigai vannā...”. Dariet to ar noslēpumainību balsī vai rakstot zīmīti, bet neko citu neatklājot, tad noskaņa būs brīvāka un otram sāks raisīties fantāzijas. Ja gatavojat vannu kopīgi, atcerieties par noslēpumainiem skatieniem, ko veltīt viens otram gan pirms vannas, gan tās baudīšanas laikā – intrigu radiet apzināti...

Jautru un jauku dāvināšanas prieku un vannošanos...

Sadaļā "Citas bildes" redzami ilustratīvi attēli, kā izskatās kastītē iepakotās izejvielas. Sastāvdaļas mainās atkarībā no komplekta un var atšķirties no attēlā redzamām.

Atsausksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Slikti Labi