Izvēlne
Jūsu grozs

Aizsargājošs sviestiņš, 25ml

Aizsargājošs sviestiņš, 25ml
Nav noliktavā
Aizsargājošs sviestiņš, 25ml
6.00€
  • Pieejamība: Nav noliktavā
  • Produkta kods: 1038

Pieejamie varianti

 Aizsargsviests sejai, 

Aizsargājošs sviestiņš sejai vēsam un vējainam laikam. Maigi un dabīgi aizsargās sejas ādu no asa vēja, lietus un sniega radītiem kairinājumiem. Piemērots gan ziemas prieku baudītājiem, gan tiem, kam aukstā laikā darbs ārā, gan maziem bērniņiem pastaigas laikā.


Sastāvā tādas dabīgās sastāvdaļas, kā Šī un Kakao sviesti, kas kopā ar Lanolīnu saudzīgi aizsargās ādu. Naktssveces un Džodžobas eļļas kombinācijā ar ēterisko eļļu kompleksu no Elemi, Ciedra, Lavandas un Kumelītes nomierinās un dziedēs jau sakairinātu un sausu ādu. Šo ēterisko eļļu kombinācija ne tikai iedarbojas atveseļojoši, bet arī rada ļoti patīkamu, maigu un pietiekoši vieglu aromātu. Savukārt Kokoseļļa rūpējas par samtainu ādas sajūtu! 

Aizsargsviestiņš sejai ātri iesūcas ādā un nerada taukainu sajūtu. To var lietot arī uz rokām pirms došanās āra darbos, protams jālieto ir cimdi.

Aizsargsviests paredzēts lietot ārā nelabvēlīgos laika apstākļos vai īslaicīgi nomierinot un dziedējot sakairinātu ādu. Bet tas nav paredzēts lietot ilgstoši kā ikdienas kopšanas produkts iekštelpās, jo tā pamatiedarbība ir aizsardzība! 

Atsausksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Slikti Labi