Izvēlne
Jūsu grozs

Vīraks, ēteriskā eļļa

Vīraks, ēteriskā eļļa
Vīraks, ēteriskā eļļa
Vīraks, ēteriskā eļļa
Vīraks, ēteriskā eļļa
Vīraks, ēteriskā eļļa
5.75€
  • Pieejamība: Pieejams
  • Produkta kods: 0089

Pieejamie varianti

INCI: Boswellia carterii

100% tīra ēteriskā eļļa 

Izcelsme: Indija   

Vīraka ēterisko eļļu iegūst no dažādu Bosvēlijas koku šķirņu sveķiem tvaika destilācijas ceļā. Tai ir nozīmīgs aromterapijas pielietojums. 

Vīraku lietoja jau no ļoti seniem laikiem veselības stiprināšanai un kā kulta produktu. Seniem ēģiptiešiem to piedāvāja dievi, lai izmantotu kā daļu no iebalzamēšanas procesiem. Vīrakam ir svaigi tīra  virsnots smarža un saldeni silts, balzāma dūmakaina koka aromāts. 

Kosmētikā vīraks uzlabo vispārējo ādas toni un stāvokli, veicina asinsriti iedarbojoties uz ādu atjaunojoši, palēninot krunciņu parādīšanos. Tāpat arī sekmē ievainojumu, iekaisumu, čūlu labāku dzīšanu, iznīcina mikrobus. Tam ir savelkošas īpašības.

Vīraks veicina dziļāku elpošanu, pamazām radot miera sajūtu. Tā aktīvi darbojas plaušu rajonā, līdz ar to ir vērtīgs līdzeklis elpceļu slimību ārstēšanā. Palīdz cilvēkiem ar astmu, aizdusu. Var izmantot inhalācijās, pievienot bāzes eļļai masāžām vai vannās. Palīdz pie zarnu iekaisumiem. 

 Enerģētiskā iedarbība: tiek lietots, lai aizsargātu un pastiprinātu auru un atvairītu no mājām ļaunos spēkus. Palīdz garīgi attīrīties un iedvesmoties. Meditācijās novērš negatīvas emocijas: bailes, bēdas, apmulsumu, uzmācīgas idejas, tā visa vietā dodot laimes sajūtu un mieru.

Sensena vieduma eļļa, kas palīdz izzināt pasaules noslēpumus un izzināt savu iekšējo Es. Veicina garīgumu un palīdz dvēselei pamest ķermeni izzinošiem ceļojumiem un tajā atkal atgriezties.

Labi sader ar bazilika, bergamotes, kampara, benzoe, mirres, apelsīna, ciedra, kanēļa, cipreses, elemi, ģerānijas, kadiķogas, lavandas, mimozas, neroli, pačūlijas, priedes, sandalkoka, citrona, rožkoka ēterisko eļļu.

 

Atsausksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Slikti Labi