Izvēlne
Jūsu grozs

Argāna eļļa, BIO, auksti spiesta

Argāna eļļa, BIO, auksti spiesta
Argāna eļļa, BIO, auksti spiesta
2.00€
  • Pieejamība: Pieejams
  • Produkta kods: 0295

Pieejamie varianti

Argāna eļļa, BIO, auksti spiesta
INCI: Argiana spinosa

Argāna eļļu iegūst Marokā. Argāna koks aug ļoti lēni, var sasniegt 10m augstumu un 150-200 gadu vecumu. No zaļajiem, olīvēm līdzīgajiem augļiem iegūst dzeltenīgas krāsas eļļu, kas smaržo mazliet pēc sīviem riekstiem līdz stipri skābenam aromātam. Lai iegūtu vienu litru argāna eļļas, nepieciešami 20 - 30 kg augļu sēklu, kas ir mazākas par saulespuķu sēkliņām.
Argāna eļļa ir izcila sausai un nobriedušai ādai, kā arī problemātiskai un sakairinātai ādai, dažādām ādas problēmām - dermatozei, aknei, alerģiskai ādai, neirodermatītam. Kombinācijā ar sausinošajām eļļām, kā mežrozīšu kauliņu vai granātābolu sēkliņu eļļas, tā veido īpaši kopjošas kombinācijas, kas ilgstoši atjauno ādas barjerslāni.
Argāna eļļa aizsargā ādu no izžūšanas un brīvajiem radikāļiem, uzlabo mitruma līmeni, padara ādu mīkstu, maigu, gludu un zīdainu un aizkavē novecošanos.
Sastāvs: 4% mirisinskābe, 12% palmitīnskābe, 6% stearīnskābe, 45% eļļskābe, 35% linolskābe, augsts E-vitamīna sastāvs - līdz 64 mg/100 ml, 1,28% nepārziepojamo daļu, kā arī fitosteroli.
Īpašības: nesausējoša, vidēji ātri izplūstoša.
Daudzums: Bāzes eļļa, aktīvo vielu eļļa, līdz pat 100%


Kosmētikā lieto kā bāzes eļļu sausai, nobriedušai ādai. Pretnovecošanās kosmētikā ieteicama ādas problēmu risināšanā kā neirodermatīts, zvīņēde, nieze, blaugznaina āda.

Ieteicama jauniešiem, kam ir aknes problēmas uz sejas.Atsausksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Slikti Labi