Izvēlne
Jūsu grozs

Aizsargājoši lūpu balzāmi - pagatavo pats

Aizsargājoši lūpu balzāmi - pagatavo pats
Aizsargājoši lūpu balzāmi - pagatavo pats
15.00€
  • Pieejamība: Pieejams
  • Produkta kods: 1050

Pieejamie varianti

Pagatavo pats komplekts


„Aizsargājoši lūpu balzāmi” ir ekskluzīvs lūpu balzamu komplekts uz īpaši augstvērtīgas, bioloģiskās, auksti spiestās džodžobas eļļas bāzes. Tas satur izejvielas, no kurām pagatavotie lūpu balzāmi ir īpaši kopjoši, aizsargājoši un palīdz pret lūpu sprēgāšanu ziemā, vasarā un vējainā laikā.

Džodžobas eļļa BIO mīkstinās un nodrošinās ilgstošu mitrinātu lūpu sajūtu. Kakao sviests bagātīgi baros un pasargās no mitruma zudumiem, bet bišu un karnauba vaski aizsargās pret aukstumu un citiem kairinājumiem. Komplekta sastāvdaļu attiecības garantē patīkamu, maigu lūpu balzāma konsistenci, kas viegli klājas un izcili rūpējas par jūsu lūpu ādu. Gatavos lūpu balzamus varēs droši lietot gan bērni, gan pieaugušie. 


Šāds komplekts var būt burvīga dāvana tiem, kam patīk izmēģināt visu ko gatavot pašiem, gan nelielām ballītēm kā tematiska meistarklase, kad ir vēlme kopīgi rosīties, izmēģināt pagatavos ko jaunu, interesantu un galvenais, pēc tam lietot tiešām dabīgu un veselīgu produktu savai ādai. 


Komplektā paredzēts pagatavot 3 lūpu balzāmus izskrūvējamos lūpuzīmuļos un 3 mazliet mīkstākas konsistences lūpu balzāmus trauciņos ar vāciņu. Kā tas paveicams, soli pa solim lasiet pagatavošanas aprakstā, kas pievienots pie komplekta.


Komplektā ietilpst
Bišu vasks, karnauba vasks, Džodžobas eļļa auksti spiesta BIO, kakao sviests. 3 gb. lūpu zīmuļu trauciņi 5 ml, 3 gb. lūpu balzāmu trauciņi 5 ml. Detalizēts gatavošanas un lietošanas ieteikumu apraksts. (skatīt "citas bildes") un 6 uzlīmītes.


Darbam būs nepieciešams
Maza (ļoti maza :)) karstumizturīga bļodiņa vai stikla burciņa kausēšanai. Katliņš karstā ūdens peldei. Karotīte vai koka irbulītis maisīšanai.


Uzmanību!! Bērniem, kas jaunāki par 12 gadiem, darboties tikai kopā ar pieaugušajiem, jo darbošanās procesā ir apdedzināšanās un applaucēšanās risks.


Atsausksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Slikti Labi